Biuro ul. Czartoryskich 4, 63-000 Środa Wielkopolska, wjazd od ulicy Harcerskiej
+48 61 285 22 98, +48 61 285 66 77 office@bwabis.pl

Certyfikat TCExpress – B.W.A. BIS SJ nowoczesną firmą transportową!

„Zleceniodawcy mogą dzisiaj przebierać wśród ofert tysięcy firm transportowych z pojazdami o DMC do 3,5t. W ostatnim czasie polscy przewoźnicy wręcz dominują w Europie. Ale jak zweryfikować i wybrać takiego kontrahenta, który daje pewność, że towar dojedzie nienaruszony i w wyznaczonym czasie? Ma w tym pomóc Trans.eu Certified Express – pierwszy na rynku certyfikat wyróżniający najlepszych przewoźników jeżdzących busami.

Certyfikat Trans.eu Certified Express pomaga zleceniodawcom wybrać podwykonawców, którym warto powierzyć nawet najcenniejszy ładunek. TCE mogą otrzymać firmy zajmujące się transportem pojazdami o DMC do 3,5 t, które spełnią szereg kryteriów m.in. wykażą się aktywnością w Systemie Trans.eu, popartą dużą liczbą zawartych transakcji i świetnymi komentarzami od kontrahentów. Oprócz tego, przewoźnik musi dostarczyć i uzupełnić w swoim profilu na Trans.eu komplet aktualnych dokumentów, takich jak NIP, KRS czy polisa OCP zawierająca klauzulę postojową, rabunkową i niekonsumowaną kwotę ubezpieczenia. Niezbędny jest też minimum 2-letni staż na rynku, jak również posiadanie floty, której średni wiek nie przekracza 7-lat.

Firmy certyfikowane podlegają cyklicznemu, comiesięcznemu monitoringowi, który wykazuje, czy dany przewoźnik nadal spełnia kryteria upoważniające go do posiadania certyfikatu TCE.” – transeutransportsystem

tce cert opis

One thought on “Certyfikat TCExpress – B.W.A. BIS SJ nowoczesną firmą transportową!”

Comments are closed.